WF-fakturka WAPRO - wdrożenia, serwis, szkolenie WARSZAWA WF-fakturka WAPRO - wdrożenia, serwis, szkolenie WARSZAWA WF-fakturka WAPRO - wdrożenia, serwis, szkolenie WARSZAWA
WF-Fakturka WF-fakturka WAPRO - wdrożenia, serwis, szkolenie WARSZAWA

O FIRMIE

Działamy na rynku usług i systemów informatycznych wspomagając małe i średnie przedsiębiorstwa. Świadczymy szeroki zakres usług informatycznych, oferujemy również sprzęt komputerowy i oprogramowanie wiodących firm. Celem każdego naszego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej jako efektu naszej współpracy.

W ciągu kilkunastu lat działalności w zakresie szkoleń, wdrożeń, serwisu i sprzedaży nowoczesnych systemów informatycznych osiągnęliśmy duże doświadczenie i umiejętności w wielu dziedzinach związanych z informatyzacją firm. Dzięki współpracy z działami księgowymi i biurami rachunkowymi nie obce są nam zagadnienia rachunkowe, finansowe i sprawozdawcze.

Nasze doświadczenie pozwala zaoferować optymalne produkty i usługi informatyczne dostosowane do charakterystyki przedsiębiorstwa. Przygotowujemy indywidualne i niestandardowe rozwiązania dla zakupionych systemów wspomagających zarządzanie firmą.

Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i poufność, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Głównym celem naszej firmy jest satysfakcja naszych klientów z dostarczanych przez nas rozwiązań informatycznych.