TuInfo TuInfo TuInfo
TuInfo TuInfo

Aktualne promocje

Zapraszamy do skorzystania z promocji i upustów które dla Państwa przygotowaliśmy.

Zapewniamy bezpłatne prezentacje WF-Mag, WF-Fakir, WF-Best, WF-Kaper w Warszawie i najbliższych okolicach

Bezpłatne prezentacje aplikacji WAPRO WF-Mag, WF-Fakir, WF-Kaper, ...

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem programu, zadzwoń i zamów bezpłatną prezentację aplikacji WAPRO WF-Mag, WF-Fakir, WF-best... Bezpłatne prezentacje nie są ograniczone czasem. Prezentacja funkcjonalności w/w progrgramów może odbywać się w siedzibie firmy klienta. Oferta dotyczy Warszawy i najbliższych okolic.

Kontakt >>

Startuj z Asseco WAPRO

30% rabatu przy zakupie oprogramowania WAPRO dla nowo powstałych firm.
   REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowo powstałe firmy (w okresie do 6 miesięcy od daty rejestracji - wpis do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej).
  2. Promocja dotyczy firm, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Asseco WAPRO.
  3. Rabat obowiązuje tylko na oprogramowanie marki Asseco WAPRO.
  4. Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie w Oddziale w Warszawie firmy Asseco Business Solutions lub u jednego z Partnerów lub Dealerów zaświadczenia wymienionego w pkt. 1 niniejszego regulaminu.
  5. Promocji nie można łączyć z innym.
  6. Promocja trwa od 1 lutego 2009 r. do odwołania.
  7. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.

Sprawdź promocyjne ceny programów WAPRO >>

WF-Mag dla Windows w wariancie BIZNES w okazjonalnej cenie

Od 6 do 31 maja 2011, program WF-Mag dla Windows BIZNES w atrakcyjnej cenie - tylko 690 zł czyli ponad 30% rabatu na pierwsze stanowisko.

 

Jesienna obniżka ceny nowych licencji i aktualizacji WAPRO do -12% !

W dniach 20.09.2010 do 29.02.2011r. zapraszamy do zakupu nowych licencji jak i aktualizacji programów WAPRO (WF-Mag, WF-Kaper, WF-Fakir, WF-Best, WF-Mobile ...) w promocyjnych cenach (do -12%).

Sprawdź promocyjne ceny programów WAPRO >>

Zamień WF-Fakturkę na WF-Mag START z 75% rabatem

Wszystkim użytkownikom oprogramowania WF-Fakturka proponujemy nową promocje – „Zamień Fakturkę na WF-Mag START”. Od 4 października 2010r. do 28 października 2010r. mogą Państwo zamienić swoją WF-Fakturkę (w dowolnej wersji, zakupionej przed 30.09.2010r.) na WF-Mag dla Windows w wariancie START. Dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie nowy program, o znacznie bardziej rozbudowanej funkcjonalności (m.in. kontrola stanów magazynowych), możecie Państwo otrzymać z 75% rabatem – czyli płacąc tylko tyle ile kosztuje roczna aktualizacja WF-Maga dla Windows w wariancie START. Dane przeniosą Państwo przy pomocy dostarczonego wraz z nowym programem konwertera danych a nowe oprogramowanie pozwoli na łatwą rozbudowę wraz z rozwojem Waszej firmy.

Kontakt >>

Zyskaj przy wcześniejszej aktualizacji

Zapraszamy do zakupów posiadaczy oprogramowania dla systemu Windows! Wszyscy chętni, w okresie od 21 lipca do 30 września 2010 roku będą mogli nabyć aktualizację do najnowszej wersji, z prawem bezpłatnego jej otrzymania do 31 grudnia 2010

Kontakt >>